سوالات متداول

logo-mark-1

رایگان از ما بپرسید

آیا شما هم سوالی دارید؟

 

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریان

سایز لوله برق نشان دهنده چه ویژگی از محصول می باشد ؟

سایز لوله در واقع همان قطر یا سطح مقطع لوله است که اعداد معمولا به میلیمتر می باشند به طور مثال منظور از لوله فولادی 13 در واقع لوله فولادی با سطح مقطع 13 میلیمتر یا 1.3 سانتیمتر می باشد.

آیا لوله های برق همه نسوز هستند ؟

لوله های برق PVCو UPVC از موادی ساخته می شوند که نسوز می باشند و در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می شوند. به طور کلی لوله هایی که از مواد پلی وینیل کلراید ( پی وی سی) ساخته شده اند، ویژگی نسوز بودن را دارند و در برابر آتش سوزی و حرارت بالا مقاومت خوبی دارند.

لوله های پی وی سی خم سرد از آنجا که انعطاف کمی دارند چگونه استفاده می شوند ؟

با استفاده از فنری که داخل لوله قرار می گیرد به راحتی می توان لوله های خم سرد را به حالت دلخواه خم کرد. این لوله ها به دلیل متریالی که در ساخت آنها استفاده می شود در برابر ضربات و فشارها مقاومت بالایی دارند

لوله پلیکا چیست؟

لوله پلیکا در واقع همان لوله UPVC است که با نام اولین تولید کننده آن در ایران شناخته شده و به همین نام مانده است. لوله های پلیکا خاکستری رنگ بوده و دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شوند. این لوله با اینکه از مواد پی وی سی غیر قابل انعطاف ساخته شده است ولی در برابر شکستگی مقاومت بسیار بالایی دارد.

1.تفاوت اصلی لوله پی وی سی خم سرد و خم گرم چیست ؟

لوله پی وی سی خم سرد در واقع همان لوله UPVC است که غیر پلاستیک شده و سخت است و انعطاف پذیری کمتری نسبت به لوله پی وی سی خم گرم دارد. لوله PVC خم گرم بعد از گرم شدن خیلی راحت انعطاف پدیر شده و به حالت دلخواه خم می شود و دوام بالایی دارد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

    خانهمحصولاتتماس