هدف ما – تولید لوله های باکیفیت pvc

مهمترین مشخصات لوله pvc بامیک

_

لوله پی وی سی  ( لوله PVC ) یکی از انواع لوله های برقی است که جهت عبور دادن انواع سیم و کابل مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه جهت انتقال خطوط برق از لوله های برقی استفاده می شود. می توانند به عنوان پوشش دهنده هادی برق از صدمه دیدن سیمکشی های برقی جلوگیری نمایند.

ایده های صنعتی

مقاومت شیمیایی لوله pvc

مهندسین کارشناس

مقاومت شیمیایی لوله pvc

تجهیزات مدرن

قیمت مناسب ومقرون به صرفه

پشتیبانی پروژه

دوام و مقاوم در برابر مواد شیمیایی و زنگ زدگی
logo-mark-1

بامیک ،نامی نیک در صنعت لوله و اتصالات

شرکت مهندسی بامیک تولید کننده لوله و اتصالات U-PVC  و عضو انجمن تولیدکنندگان لوله واتصالات پی وی سی مفتخر است براساس اصول مشتری مداری و با توجه به استاندارد های 11215و 21 نیزاجرای قوانین و مقررات مرتبط با آن را سر لوحه عملکرد خود جهت ایجاد بهبود مستمر در تمامی سطوح سازمانی خود قرار داده است.  محصولات این شرکت با کیفیت بالا و با کمک پرسنل مجرب در راستای تولید ملی گام برمی دارد.

کارخانه بامیک پایپ مدت زیادی است که به تولید و صادرات انواع لوله ی پی وی سی نسوز اهتمام ورزیده هست که توانسته رضایت مشتریان خود را در سراسر دنیا به دست آورده و محصولات باکیفیت را با قیمت مناسب به دست مشتریان عزیز خود برساند.کافیست یک بار نمونه محصولات بامیک پایپ را دریافت نمایید ،تا به جمع مشتریان وفادار بامیک بپیوندید.

bamikpipe

محصولات  بامیک پایپ

 ارسال محصولات بامیک 

در این قسمت فرآیند بارگیری و ارسال محصول برای مشتریان گرامی مجموعه بامیک پایپ به صورت کامل معرفی می شود و می توانید بخش بخش آن را مشاهده نمایید.

گروه تولیدی بامیک پایپ سالهاست که با شعار تولید باکیفیت و قیمت مناسب به فعالیت می باشد و روز به روز در حال افزایش فروش و دایره فعالیت خود می باشد. پس بهتره فرصت رو از دست ندید و همین الان برای خرید با ما تماس حاصل نمایید


 

خانهمحصولاتتماس